Nieuws

 • Vacature groepslesinstructeur m/v

  Wie zoeken wij Ben je sportief, enthousiast en hou je ervan om mensen te...

  Lees meer
 • 4 redenen waarom fitness en yoga goed samengaan

  Yoga kan een heel belangrijk onderdeel van je training zijn. Sterker nog: in ...

  Lees meer
Meer nieuws

Vacature groepslesinstructeur m/v

Wie zoeken wij

Ben je sportief, enthousiast en hou je ervan om mensen te motiveren? Ben je assertief en op zoek naar een parttime baan waarin je dit kunt laten zien? Lees dan snel verder!

Wie zijn wij

FeelGoodClub Waalwijk is onderdeel van Fysiocare en wij zijn een gezondheidscentrum met meerdere disciplines maar hebben naast het medische gedeelte ook een sportieve tak waarin leden gebruik  kunnen maken van de fitness en de groepslessen. Wij bieden verschillende groepslessen en we willen hierin graag uitbreiden. Wij zoeken iemand die bereid is om deze te geven en eventueel één avond in de fitness mee te draaien. Wij zorgen graag voor onze leden en willen dat zij zich thuis voelen en geholpen worden waar nodig. 

Wat bieden wij

Er heerst een leuke, vriendelijke werksfeer met verschillende collega's waarmee je kunt lachen. Je komt te werken in een sportieve, dynamische werkomgeving. Alles wordt besloten in overleg en in samenspraak. 

Wat is een must

We vinden het belangrijk dat je al ervaring hebt in het geven van verschillende groepslessen en bereidt bent om groepslessen te leren waar je nog geen ervaring mee hebt. Wij staan daarin ook klaar om je hiervoor een opleiding of een cursus te laten volgen.

Wat is een pré

Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft met het geven van diverse groepslessen en smallgroup trainingen.

Wil je meer informatie over deze vacature? Neem dan contact op met Kristel of Yasemin via 0416-334680. Je kunt ook direct solliciteren door je CV met foto en kort motivatie te mailen naar yyildiz@fysiocare.nl.

Nieuws

 • Vacature groepslesinstructeur m/v

  Wie zoeken wij Ben je sportief, enthousiast en hou je ervan om mensen te...

  Lees meer
 • 4 redenen waarom fitness en yoga goed samengaan

  Yoga kan een heel belangrijk onderdeel van je training zijn. Sterker nog: in ...

  Lees meer
Meer nieuws

Contact

FeelGoodClub Waalwijk
Elzenweg 23
5144 MB Waalwijk

0416 79 45 27